Over Duotone

 

Een gevarieerd team van signmakers, dtp-ers, zeefdrukkers, technici en vormgevers staat voor uw klaar om alle mogelijke ideeën om te zetten naar efficiënte en bruikbare producten in de breedste zin van het woord. Wij spreken de taal en denken mee op niveau. Met veel enthousiasme, een grote materialenkennis en een ruim aanbod creëren wij al ruim 20 jaar fraaie producten en tevreden klanten.

qodef-theam-image
Maarten Bertelink
maarten@duotone.nu
qodef-theam-image
Angelique Roescher
zeefdruk@duotone.nu
qodef-theam-image
Arjen van der Pal
info@duotone.nu
qodef-theam-image
Franc Bertelink
franc@duotone.nu
qodef-theam-image
Hans Prins
hans@duotone.nu
qodef-theam-image
Angelo Schuit
info@duotone.nu
qodef-theam-image
Mrieke Peters
mrieke@duotone.nu
qodef-theam-image
Hanneke Rouwendal
info@duotone.nu
qodef-theam-image
Zoë van der Noord
dtp@duotone.nu
qodef-theam-image
Nadine Doornbos
nadine@duotone.nu
qodef-theam-image
Kelly Baalhuis
kelly@duotone.nu

Onze klanten